O nas – Freedom Development

Freedom Development Sp. z o.o.INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI DOCHODY PASYWNE
ZARZĄDZANIE NAJMEM Z GWARANCJĄ CZYNSZU

Od wielu lat nieruchomości i zarządzanie nimi były naszą pasją.

Od 2016 roku pomagamy budować stabilne dochody oparte na nieruchomościami na wynajem. Współpracujemy z inwestorami zainteresowanymi ulokowaniem kapitału na łódzkim rynku nieruchomości, poprzez świadczenie kompleksowej obsługi inwestorów polegającej na:

  • znalezieniu okazyjnej nieruchomości
  • przeprowadzeniu kapitalnego remontu zakupionej nieruchomości wraz z jego pełnym nadzorem
  • wynajęciu nieruchomości
  • zarządzaniu najmem

Zarządzamy mieszkaniami na wynajem, specjalizując się przede wszystkim w wynajmie mieszkań na pokoje. Jeżeli również jesteś Absolwentem Praktycznego Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza to nie mogłeś trafić lepiej – przeszliśmy całą ścieżkę rozwoju oferowaną w ramach projektu „Edukacja Inwestowania w Nieruchomości” zaczynając do Praktycznego Seminarium prowadzonego przez Piotra Hryniewicza, poprzez szkolenie z podnajmu mieszkań i ich remontowania prowadzonego przez Mateusza Brejtę, szkolenie z negocjacji Wojtka Woźniczki, kończąc na szkoleniach z remontowania mieszkań inwestycyjnych i zarządzania najmem prowadzonych przez Izę Hryniewicz. Możesz nas spotkać na Zjazdach Absolwentów Edukacji Inwestowania Piotra Hryniewicza, gdzie stale aktualizujemy swoją wiedzę dotyczącą rynku nieruchomości. Całą teoretyczną wiedzę i umiejętności zdobyte na powyższych kursach wykorzystujemy w naszej codziennej pracy, zatem inwestując z nami masz pewność, że działamy zgodnie ze standardami propagowanymi przez Piotra Hryniewicza, a rekomendowane przez nas inwestycje zapewnią Ci stabilny dochód nawet w trakcie zmiany koniunktury na rynku. Naszym nadrzędnym celem jest dążenie do tego, żeby osoby współpracujące z nami miały poczucie, że posiadanie nieruchomości jest dochodową inwestycją, a nie powodem do zmartwień. Naszym najemcom chcemy zapewnić godne warunki mieszkaniowe tak, aby współpraca z nami kojarzyła się jako jeden z lepszych okresów w ich życiu. Jeśli chcesz obejrzeć mieszkania, które zostały przez nas do tej pory przygotowane to zajrzyj tutaj

Grzegorz Krajewski

+ 48 697 441 167


Główny pomysłodawca oraz współzałożyciel i właściciel marki Freedom Development. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2015 roku od kupna dwóch kawalerek na wynajem. W 2016 roku uczestniczył w Praktycznym Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, dzięki któremu nauczył się nabywać nieruchomości inwestycyjne na podstawie chłodnej kalkulacji, a nie pod wpływem emocji. Absolwent studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Dzięki wdrożonym w firmie procedurom dba o to, żeby Spółka działała sprawnie i efektywnie jak dobrze naoliwiona maszyna. Sukcesywnie powiększa swój portfel nieruchomości na wynajem dążąc do osiągnięcia pełnej wolności finansowej.

Certyfikaty

Mariusz Kaźmierczak

+48 883 164 165


Współzałożyciel marki Freedom Development. Nim kupił swoje pierwsze mieszkanie na wynajem wziął udział w Praktycznym Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, żeby poznać filozofię inwestowania w nieruchomości wynajmowane w systemie „na pokoje”. Co więcej, rozległą widzę dotyczącą funkcjonowania rynku nieruchomości zdobył kończąc studia podyplomowe z Wyceny Nieruchomości na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. W firmie odpowiedzialny za nadzór nad prowadzonymi przez nas inwestycjami. Dzięki wysoko rozwiniętym umiejętnościom miękkim, sprawy niemożliwe do załatwienia ogarnia „od ręki”, a na cuda zwykle musimy chwilę poczekać

Wykorzystuje w praktyce umiejętności negocjacyjne zdobyte na szkoleniu u Wojtka Woźniczki, dzięki którym materiały budowlane oraz wyposażenie wykorzystywane do prowadzonych przez nas inwestycji będą kupione w najkorzystniejszej dla Ciebie cenie.

Certyfikaty